Aktuality

Po sezóně

Mníšečtí hokejisté skončili na prvním místě v soutěži okresů Praha západ, Příbram a Kladno. V sezoně 17/18, která se hrála na čtyři kola od října do poloviny března, mníšecký tým kráčel krok za krokem za vítězným koncem proti týmům Solopisk, Příbrami 99, Obecnice, Černošic B a HC Lány.
Sezona nebyla nějak lehká, byť je podle výsledkových tabulek pro tým jednoznačně vítězná. Je tomu tak i díky letošní posile na postu brankaře v osobě Gabriela „GÁBY“ Jačmana, jehož brankařské umění nejednou vytrhlo trn z paty našeho týmu a dokázal soupeře hodně potrápit. V poli hráčů se mohlo naše mužstvo opřít o nejproduktivnější útok ve složení Stromko, Divíšek, Brokl. Nelze samozřejmě zapomenout ani na ostatní hráče, kteří svým zodpovědným přístupem jak ke hře, tak i k docházce přispěli nemalou měrou k titulu vítěze meziokresního přeboru v ledním hokeji. Poděkování patří také fanouškům za podporu týmu zejména v závěrečných utkáních, kdy se „lámal chleba“. V příští sezoně 18/19 se tým HT Mníšek zúčastní krajské hokejové soutěže, a tak je na čase začít v našem městě vychovávat následovníky této krásné, byť tvrdé kontaktní hry.

Před turnajem

Po úspěšné hokejové sezóně završené vítězstvím v přeboru okresu Praha-západ, vyrazili mníšečtí hráči představit svoje hokejové umění do světa. Česko – slovenské mistrovství amatérského hokeje v Trenčíně, kterého se zúčastní, je již několikátou reprezentací města.
V loňském roce HT Mníšek skončil na středu turnajové výsledkové tabulky na pěkném pátém místě z deseti týmů z České a Slovenské republiky. Na letošní hráčské klání je mužstvo dobře připraveno, veze si s sebou dobrou náladu a stabilní oporu letošní sezony, kterou má v brankářovi Jačmanovi a v hráčích nejproduktivnější druhé pětky Stromkovi, Divíškovi a Broklovi.

Turnaje se účastní týmy:
1. HT MNÍŠEK brod BRDY
2. SDH Petřvald
3. GALAXY Kežmarok
4. HOBÍCI Náměšť nad Oslavou
5. DRINKEN BARONS Spišská Nová ves<
6. HC Luleč
7. ADMIRAL HT Trenčín
8. EASY TEAM Nové Mesto
9. HC SHIELDS Olomouc
Držme našim klukům palce!

Po turnaji

Mníšečtí hokejisti se zúčastnili česko – slovenského mistrovství amatérského hokeje v Trenčíně. Ve skupině A měli za soupeře týmy Kežmaroku, Olomouce, Trenčína a Petřvaldu. Nakonec skončili na krásném čtvrtém místě.

Po náročné cestě se muselo mužstvo soustředit na utkání s Olomoucí. Ta potvrdila roli favorita a porazila Mníšek 4:0. Utkání se hrálo na 2×20 minut čistého času a bez kontaktně. To dělalo některým hráčům potíže. Museli se vybičovat k ještě větším výkonům, než jsou zvyklí z poslední sezony.

V sobotu čekal Mníšecký tým ještě náročnější program. Sehrál čtyři utkání, ve kterých dokázal třikrát vyhrát a dostat se do čela tabulky. To týmu zajistilo postup do čtvrtfinále, kde porazil Drinkem Barons. Nedělní zápas byl hodně náročný po fyzické stránce a důležité utkání mníšečtí hráči prohráli 1:9 s favoritem turnaje. Pak ho ještě čekalo utkání s týmem Hobbíci Náměšť nad Oslavou. To bylo dlouho vyrovnané a mníšečtí se prali o výsledek jako lvi. Na konec ale zvítězila větší odhodlanost soupeře. Celo turnajovým vítězem se stal podle očekávání tým Olomouce.

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha

Pepa

Tel.: 777 777 777

Adresa: Praha